Feragatname

Feragatname

Yasal uyarı için arabia24news.com

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin feragatnamesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin [email protected]
İçin feragatnameler arabia24news.com

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – http://arabia24news.com / – iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanır. arabia24news.com bu bilgilerin tamlığı, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde bulduğunuz bilgiler üzerine yapacağınız her türlü işlem (arabia24news.com ), kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. arabia24news.com web sitemizin kullanımıyla bağlantılı herhangi bir kayıp ve / veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine yapılan bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerikler için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerik önceden haber verilmeksizin değişebilir ve ‘kötü’ gitmiş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında olan farklı gizlilik politikalarına ve koşullarına sahip olabileceğini lütfen unutmayın. Herhangi bir işle uğraşmadan veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.
Razı olmak

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.
Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.