2021 İçerik Malzemesi Reklam Planınızı Büyütme

Bu satış gezegeninde, içerik malzemesi her zaman çok değerli, sindirilebilir ve ilgili olmalıdır. Sınırsız içerik materyali yaratma potansiyeliyle, harika bir içerik materyali reklam ve pazarlama planına sahip olmak, model bilincini artırmaya, yeni izleyiciler yakalamaya ve düşünce yönetimi oluşturmaya yardımcı olabilir.

2020’nin kendine özgü koşulları göz önüne alındığında, bu yıl içerik materyali reklamcılığı ve pazarlaması için nelerin emek harcadığını ve neyin isabetli olmadığını değerlendirmek önemlidir. Ayrıca, 2021 yılı için hedef kitlenize ve reklamcılık ve pazarlama hedef(ler)inize bağlı olarak, esasen en fazla ilgiyi çekebilecek içerik materyali reklam ve pazarlama çerçevesine dalmanın zamanı geldi. Karlı bir içerik materyali reklam ve pazarlama tekniğini önceden kullanmak, size yardımcı olacaktır. içerik malzemenizi en üst düzeye çıkarın ve tanıtım ve tanınmada bir artış elde edin, sonunda ekstra beklentiler üretin.

Yine de içerik materyali tekniğinizi planlama düzeyleriyle başlamanız gerektiğinde, başlamanıza yardımcı olacak bazı yararlı fikirler ve bilgiler aşağıda listelenmiştir. İç işgücünüze yardımcı olmak için içerik materyali reklam ve pazarlama sağlayıcılarından dış kaynak almayı bile düşüneceksiniz.

2020’nin şirketleri tahmin edemeyeceğimiz şekillerde etkilediği bir sır değil. Mevcut atmosferde, bu önceki yıla hakim olan gelişmelerle birlikte gelen bir içerik materyali reklam ve pazarlama tekniğini bir araya getirmek ve bunu yapmayanların arkasından gitmek her zamankinden daha hayati.

Video

Basitçe, video içerik malzemesi tüketimi daha iyi bir fiyata artırılamayacağı gibi göründüğünde, içerik malzemesi ve sosyal medya tekniği için önemli hale geldi. Dünya çapındaki salgın, tüm hayatımızı neredeyse yalnızca videoya bağlı olarak terk etti. Yıl bir bitiş içerdiğinden, bu kanalın içerik materyali reklamcılığı ve pazarlaması için önemli bir taktik olduğu kanıtlanmıştır. Görünür içerik malzemesi, izleyicileri başka bir içerik malzemesi türünden daha uzun süre tutar ve üreticilere Soru-Cevap bölümleri, ürün demoları, bilgili röportajlar ve sahne arkası görüntüleri aracılığıyla alışveriş yapanlarla daha yakından konuşma fırsatı sunar. Bir “bekleme” formatında kullanıldığında, etkileşim ve etkileşimin kapsamı en yüksektir. Google, web sitesi konumlandırma açısından bu gerçek nedeniyle videoyu sever,

Etkileşimli İçerik materyali ve Kişiselleştirme

Sonuçları artırmaya devam eden diğer bir içerik materyali reklam ve pazarlama çabası, kısa sınavlar, anketler ve anketler gibi etkileşimli içerik materyalidir. Başarısı, müşteri katılımına odaklıdır. Pasif bir şekilde çalışmaktan ziyade, potansiyel alıcınızın modelinizle birlikte çalışma ve bağlantıyı daha da derinleştirme olasılığı vardır.

Daha da iyisi, bu içerik malzemesi türünü sunarken, modelinizin içerik malzemesini ek olarak kişiselleştirmesine izin verir. İçerik materyali kişiselleştirmesi, her bir kişinin kendi isteklerine göre özel olarak hazırlanmış içerik materyali ile ilgili olduğunu belirtmek için müşteri davranış ve tercihlerini kullanmayı içerir. Bu iki bileşeni içerik materyali reklam ve pazarlama tekniğinize dahil etmek, son derece etkili içgörüler oluşturur ve satın alma davranışını doğrudan etkiler.

Sabit Kayıt

Bu içerik materyali reklamcılığı ve pazarlaması gezegenindeki tipik bir yanlış izlenim, her zaman içerik materyali üretme ve sunma zorunluluğudur. Bu kadans zorunlu değildir ve birçok durumda yarardan çok zarar verebilir. İçerik materyali üretiminizin arkasındaki teknik, her zaman öncelikle miktara değil, yüksek kaliteye dayanmalıdır.

Günümüzde alışveriş yapanlar her zamankinden daha fazla içerik malzemesi bombardımanına tutuluyor ve gerçekten bir etki yaratmak için içerik malzemenizin sabit, yüksek kaliteli ve büyüleyici olması gerekiyor. Miktar için yüksek kaliteyi feda ederseniz, yüksek kaliteli içerik materyalinizi gerçekten seyreltmiş olursunuz ve izleyicilerinizin mevcut içerik materyaliniz ve modeliniz hakkındaki fikirlerini mahvetme tehlikesi vardır. 2021’e geçişin ardındaki bu içerik materyali reklam ve pazarlama geliştirmesini bir kenara bırakın.

Yepyeni yıla girerken, içerik materyalinizin gürültü arasında öne çıkmasına yardımcı olabilecek sadece birkaç temel yöntem var.

Sıralamayı Reklamlarla Tamamlayın

Web günlüğü gönderme konseptleri ile içerik materyal takvimi yapmak öncelikle doğal bir tekniktir. Bununla birlikte, içerik materyalini oyun için ödeme ile birleştirmenin, bazı kritik site ziyaretçilerini yönlendirdiği kabul edilmiştir. Bu nasıl çalışıyor? Bu kolay. Birçok arama motoru sonuçları web sayfasından (SERP) birinde, organik olarak birinci sınıf bir yerde derecelendirilen bir anahtar kelime öbeği keşfedin. Google Reklamları aracılığıyla bahsi geçen anahtar kelime öbeği için teklif verin ve site ziyaretçilerinin akın etmesini izleyin. Bir kişinin arama sonuçlarında fazladan gerçek mülkü devralmak, muhtemelen onların tıklamalarını ve umarım uzun vadede girişimlerini kazanacaktır.

Paylaş, Paylaş, Paylaş

En etkili reklam ve pazarlama tekniği türü, yerleşik olandır. Bu, marka bilincinin sık sık iyiliği için tüm kanalların birbirini yükseltmek için kullanılması anlamına gelir. İçerik materyali entegrasyonunun bir örneği, bir web günlüğünü sosyal medya içerik materyali olarak veya e-postalar yoluyla paylaşmaktır. İçerik materyali tekniğinizden esasen en fazla mesafeyi elde etmek ve blogların her ay sıralamaları iyileştirirken görüntüleme almasını sağlamak güzel bir tekniktir.

Planlama Önerileri

2021 içerik materyali reklam ve pazarlama planınızı başlatmak ve rakiplerinizin önüne geçmek için birinci adım, reklam ve pazarlama hedefleriniz hakkında bütünsel bir varsayımda bulunmaktır. “Büyük imaja” odaklanan bir dijital reklamcılık ve pazarlama tekniği istiyorsunuz. Temel setinizi aldıktan sonra, teknik detayları belirlemek çok daha kolay olabilir.

  1. Önceki sanatçıların bilgilerine genel bakış —  Hangi içerik materyali/parçaları sürekli olarak aşırı etkileşimi ve web sayfası görüntülemelerini fark etti? Hangi makaleler, Google’da en fazla doğal site ziyaretçisi ve web sayfası birinci sıralaması elde etti? Hangi bloglar size esasen en çok sosyal paylaşım ve geri bildirim kazandırdı? Bunlar, takviminizi oluşturmadan önce kendinize sormanız gereken sorulardan sadece birkaçı. Emek verilen ve çalışmayan kalıpları bularak, konuları ve en çok emek verilmiş bir içerik materyali formatını arttırmanız mümkün!
  2. Mevcut potansiyel müşterilerinizle tartışın –  Potansiyel müşterileriniz, bazı yönlerden, önemli olan şeyi, içerik materyali potansiyel potansiyel müşterilerinin öğrenmeye başladığı formlara devam ettirin. Hızlı bir e-posta anketi, telefon adı veya bir defaya mahsus e-posta, akıllarını seçme ve takviminizi nasıl yönetmeniz gerektiğini düşünmenin birkaç yöntemidir.
  3. Kesin katılım sağlayın –  Üretimin inşasına yardımcı olmak için hangi kurum içi çalışanların hazırlanabileceği konusunda büyülenmeye başlayın. Her durumda, içerik materyali tekniğiniz, uygulama kadar iyidir. İçerik materyalini üreten, konu materyal danışmanı olarak röportaj yapılan, sosyal medyada içerik materyali paylaşan veya başkalarının deneyimlerine uyan temalara katkıda bulunmasını sağlayan olsun, kuruluşunuzdaki herkes katkıda bulunabilir ve olacaktır.
  4. YG’yi varsayalım –  Genel olarak, mevcut güçlerden içeriden satın almanız gerekir. İçerik materyalinde bir finansman, kârlılığınız için çok önemlidir. Web günlüğünün toplam site ziyaretçilerine, model bilincine, dönüşümlere, destekli dönüşümlere ve diğer pek çok şeye nasıl katkıda bulunduğunu gösteren bir kavram kanıtı raporu. tekrar cebinizde olması da önemli olabilir, bu nedenle içerik materyali şirket çapında bir öncelik olarak görülür.
  5. Daima Yeşil, Uzun Ömürlü İçerik materyali  — 2021’de etkili bir şekilde yürütülebilmesi için takviminizin zamansız olması gerekir. Uzun süreli alaka düzeyi, konuştuğumuz gibi okuyucular için çok önemlidir. İstatistikler, gelişmeler ve rakamlar hızla ivme kaybedebilir ve arama motorunun içerik materyalinizi “tazeliğini” kaybettiği anda web sayfasından birinci sayfadan almak için hızlı olabileceğine işaret etmemek için insanların merakını kaybetmesine neden olacaktır – hariç ortak güncellemeler uyguluyor olabilirsiniz.

Zamansız içerik materyali, izleyicileri ve arama algoritmalarını çok daha uzun süre koruyacaktır. Zamana aldırmadan, değere hizmet eden konulara ve daha yüksek içerikli materyal uygulamalarına hayran kalmaya başlayın.

ileriyi istemek

2020’de olanları kimse planlayamaz veya bir araya getiremez. Girişimciler olarak bizler yalnızca kendimizi geliştirip, karşı karşıya olduğumuz yeni koşullara uyum sağlamak için ilerleyebiliriz. 2021 içerik materyali reklam ve pazarlama planınızı planlarken, önceki yıla göre hangi içerik materyali biçimlerinin çalıştığını ve hangi çeşitlerin işe yaramadığını tekrar gözden geçirmek ve incelemek çok önemlidir.

İster B2C ister B2B pazarlamacısı olun, bu paha biçilmez içerik materyali fikirlerini ve yöntemlerini uygulayarak, tanıtımını yaptığınız şey gürültü yoluyla azaltılacak ve ekstra doğal site ziyaretçileri çekecektir. Energy Digital’de, çok sayıda alıcıya hizmet veriyoruz ve çoğu sonuca yön veriyoruz. Tanıtımını yaptığınız şeyi ölçeklendirmeyi kolaylaştırabilecek bir B2C ve B2B reklam ve pazarlama şirketiyiz. Ücretsiz denetim için konuşurken bizimle iletişime geçin!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*